Projektový tým

Agenda

Na projektu pracuje jako manažerka a zajišťuje především koordinaci všech jeho částí. 

Agenda

Jako odborný garant projektu má na starosti vědeckou komunikaci. To obnáší komunikaci s odbornou veřejností, zvláště s vědci využívajícími ve svém výzkumu informační technologie pro zpracování a analýzu dat, a s přednášejícími začleňujícími do výuky prvky digitálních humanitních věd. Realizuje výzkumy uživatelů a informačních praktik, výsledná zjištění prezentuje a zveřejňuje odbornými kanály vědecké komunikace.

Agenda

Specialista na osvětu a vzdělávání v oblasti dlouhodobého uchovávání dat. V projektu má na starosti uplatnění principů digitálního kurátorství při návrhu a realizaci infrastruktury pro digitální platformy.

Agenda

V projektu se věnuje především IT oblasti: budování IT infrastruktury a nasazování systémů pro správu, uložení, archivaci a zpřístupnění dat. Je pracovníkem Ústavu výpočetní techniky, kde se mimo jiné dlouhodobě věnuje problematice digitálních knihoven a dlouhodobého uchovávání digitálního obsahu.

Agenda

Podílí se na technické realizaci projektu. Kromě toho studuje Aplikovanou informatiku na FI.

Agenda

V rámci projektu se stará o rozvoj vědecké komunity a oblasti Digital Humanities. Je taky koordinátor kurzu ARTS 020 Digitální humanitní vědy.

Agenda

Podílí se na technické realizaci projektu. Kromě toho studuje Počítačové systémy, komunikace a bezpečnost na FI.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info